Dezvoltator vand ap. 2 camere Calea Girocului, Timisoara

Reducere apartament 2 camere TimisoaraMai sunt doar 3 apartamente disponibile. Dezvoltator vand apartament 2 camere, etaj 2, 68mp, Calea Girocului, Timisoara. Finisajele apartamentului: gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare baie, calorifere, centrala termica proprie sunt incluse in pret. Rate direct la constructor sau rate Prima casa. Pretul include loc parcare si TVA.

Pret: 52.000 euro
Pret: 46.000 euro

Pentru mai multe detalii despre aceasta promotie telefon: 0720.688.519

5 thoughts on “Dezvoltator vand ap. 2 camere Calea Girocului, Timisoara

 1. Instalator profesionist Timisoara

  PROPUNERE DE COLABORARE – INSTALATII TERMICE SI SANITARE, GRUPURI POMPARE, SISTEME SOLARE
  Solutii rapide. calitative si la cele mai bune preturi de pe piata

  Buna ziua,

  va scriu acest email ca o propunere de colaborare pe partea de intretinere , montaj si modernizare instalatii termice si sanitare. Cu o vasta experienta in domeniul industrial ( Nokia Cluj, Fornetii Timisoara, Scoli si Gradinite, Statiunea Balneara Cojocna, Cladiri birouri, Sediul Bancpost Timisoara, Sediul TV89 Timisoara, Ansambluri rezidentiale- Sara Investment, Confort SA) , avem ca obiect de activitate executia lucrarilor de instalatii termice si sanitare in domeniul constructiilor civile si industriale. Echipele noastre ofera solutii optime si eficiente, rapiditate si executie impecabila. La cerere oferim solutii optime de achizitionare a materialelor si produselor necesare lucarii executate.

  Cu o echipa de instalatori profesionisti, putem asigura rapiditate in interventii , intretinerea instalatiior existente,mobilitate si siguranta propuneri solutiilor optime.

  De asemenea, putem oferi solutii moderne pentru optimizarea costurilor cu incalzirea si alimentarea cu apa. Solutiile pe care le putem oferi ocupa o gama larga de sisteme:

  -sisteme de incalzire ( in pardoseala, cu panouri solare, cu pompe de caldura, cu lemn, cu gaz etc) cu optimizarea costirilor.

  -sisteme de pompare (grupuri de pompare- montaj, intretinere, ape uzate, service pompe si hidrofoare, mentenanta)

  -sisteme sanitare (montaj obiecte sanitare, interventii rapide, repartii, solutii inteligente si necostisitoare

  -sisteme de ventilatie ( aer conditionat, tubulaturi si ventilare spatii).

  In speranta unei viitoare colaborari, putem fi contactati la numerele de telefon 0735685064 sau 0735685053 cat si pe adresa de e-mail romeonamaila@yahoo.com

  O zi excelenta!

  Cu stima,
  Romeo Namaila
  Ing. Instalatii
  Tel 0735685053
  Timisoara

 2. Pentru o evadare din cotidian in universul verde creat dupa propriile dorinte, contacteaza-ne si echipa noastra de profesionisti te va ajuta sa-ti indeplinesti visul.
  Calitate in sistem german pentru amenajari exterioare, pavaje, gazon, sisteme de irigatii, carports, foisoare, pergole, porti metalice, garduri, locuri joaca pentru copii, piscine, balti si cursuri de apa, intretinere copaci, izolare termica a fatadelor cu polistiren, amenajari interioare, placari cu rigips, parchet.

  Executam lucrari de montare pavaj pe piatra concasata, insamantari gazon si rulouri gazon de calitate superioara si durabil, sisteme de irigatii marca Hunter, toate la cele mai bune preturi si de o calitate exceptionala.

  Va oferim consultanta si garantia unei executii ireprosabile in cel mai scurt timp.
  Pentru cei interesati in vederea unei colaborari, ne puteti contacta la adresa de e-mail:klein_amenajari@yahoo.com care este postata si pe site-ul nostru: http://klein-amenajari.orgfree.com

 3. Buna seara !

  Oferta dumneavoastra mai este valabila?

  Cu stima,
  Florin
  0722.858.514

 4. Buna ziua, anuntul este foarte vechi din 2009. Nu mai este valabil. Multumesc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.